Нова Каховка
C

» » У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»

У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»

У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»У Каховці 12-14 липня відбувся ХІІІ мотофестиваль “Тачанка 2019”, який за два дні зібрав більше чотирьох тисяч своїх прихильників: байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів нашої країни, в тому числі і 510 байкерів та 39 музикантів. 

Мотогості фестивалю приїхали на залізних конях з 14 областей України: Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Київської, Харківської, Донецької, Вінницької, Полтавськаої, Сумської, Чернівецької, а також з Києв та Автономної Республіки Крим. Крім цього, мотофестиваль відвідало 6 іноземних байкерів: 3 - з Болгарії, 2 - з Молдови та один з Нової Зеландії. 

Організатори та ініціатори фестивалю: ММГО “Колеса Дракона” та відділ у справах молоді та спорту, які підготували багато традиційних і нетрадиційних заходів для учасників і гостей.

 

Вперше була проведена байкерська квест-гра "Валера, ти де?". При підтримці ФГ «Шафран Любимівський» відбулась екскурсія до «Маленької Голандії». 

Не обійшлось без "Вечірніх посиденьок" від Карена Гамбаряна, а завдяки О. Філімонову гості «Тачанки 2019» побачили кращі музичні гурти: "Контрабаз" (Нова Каховка), "RED FOX" (Каховка), "Tractor Party" (Миколаїв), "Child Roland" (Херсон), "Ракета" (Одеса), "Роликс" (Херсон).

У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»

У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»

Гумористичні конкурси проводив Ю. Скляр; мотопарад, який очолювали місцеві байкери батько і син Левченки, Олексій “Лев” і Лев, а також після довгої перерви і президент мотофестивалю Олександр Зікранець ("Зікра"), колективне фото на монументі “Легендарна Тачанка”, яскраве мотошоу від фіналістів шоу “Україна має талант”, учасників мотошоу у понад 10 країнах Європи та ближнього зарубіжжя, призерів чемпіонатів по стантрайдингу України і Європи Андрія Головні і Славомира Хілінського. Їм чудово підіграв молодший "Лев". 
У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»


Звісно, на фестивалі пройшов черговий чемпіонат по кастомайзінгу, які організували Андрій Мінський та Юрій Скляр; два рок-концерти (ведучі Юрій Скляр та Андрій Карєв); молодіжна дискотека; завдяки підтримці туристичній агенції "SIESTA" відбулось фаєр-шоу від новокаховської файєр-групи “Хорс” (керівник Ігор Остроумов), пивний чемпіонат від ТМ "Чернігівське" та від Руслана Скорохода; вручення спеціальних байкерських номінацій; був і вже традиційний “козацький куліш” від Каховського Козачого товариства (отаман і одночасно електрик фестивалю Григорій Мінський). 
У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»
Під час фесту «Каховська школа кіно і телебачення «Studio КіТ» (керівники Геннадій Гнатовський та Анна Забеліна) вели відеозйомки і надіємось, що скоро бажаючі побачать відеофільм "Тачанка 2019". Фестиваль запам'ятався також завдяки фотографіям Костянтина Нечітовського. 

Головним режисером мотофестивалю “Тачанка 2019”, як завжди була талановита Світлана Зібіньова.

У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»
У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»
У Каховці пройшов мотофестиваль «Тачанка»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.