Нова Каховка
C

» » Херсонщина - постачальник 46% органічної продукції з України

Херсонщина - постачальник 46% органічної продукції з України

Херсонщина - постачальник 46% органічної продукції з України

Напередодні форуму "Агропорт Південь Херсон" аналітики Агропорт Україна поділились своїм масштабним дослідженням ринку органічної продукції в Україні, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

 

Як повідомив представник Organic Export Promoter Дмитро Титаренко, загальний обсяг експорту органіки з України у 2018 році склав понад 273 тис. тонн - на 60% більше за показники 2017 року. У трійці лідерів: кукурудза, пшениця та соя. У десятці також: соняшникова олія, насіння соняшника, чорниця, крупа пшона, яблука, горох та ячмінь.

 

Значну частину органічного експорту складає продукція рослинництва, і її частка продовжує зростати. Трійка лідерів незмінна з року в рік: у 2018 році їх доля в експорті складала 77%.

 

В регіональному зрізі десятка лідерів – експортерів: Херсонська (46,2%), Житомирська (7,9%), Полтавська (7,6%), Рівненська (6,8%), Одеська (5,7%), Вінницька (5,5%), Львівська (4,5%), Чернігівська (3,5%), Миколаївська (2,6%) та Київська (2,3%) області.

 

При цьому у 2018 році саме Херсонська область стала абсолютним лідером, як по обсягам експорту продукції, так і в грошовому еквіваленті. Це 25% від усієї експортної виручки та понад 46% по обсягам експортованої продукції. А у порівнянні з 2017 роком Херсонська область продемонструвала майже 100% зростання експорту.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.