Нова Каховка
C

» » У Таврійську відловлюють вуличних собак для стерилізації

У Таврійську відловлюють вуличних собак для стерилізації

У Таврійську відловлюють вуличних собак для стерилізації Безпритульних собак, які живуть поруч з міським ринком Таврійська, забрали на стерилізацію.

 

Волонтери з громадської організації «Таврійське товариство захисту тварин» (м. Каховка) днями забрали з території ринку на стерилізацію п’ять тварин, розповів директор комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман.

 

– Приїхало двоє молодих людей, – додають підприємці, –  один у спеціальних рукавицях, другий – зі знаряджанням для відлову тварин. Але воно їм не знадобилось, собаки тут не бояться людей, вони звикли до нас, їх ніхто не ображає. Хлопцям сподобалася Лінда. Її до Таврійська хтось вивіз з Нової Каховки. Волонтери пообіцяли знайти їй домівку.

 

Міський ринок – не єдиний об’єкт, де волонтери попрацювали з безпритульними тваринами. За домовленістю з комунальним підприємством «Комунсервіс», яке уклало з «Таврійським товариством захисту тварин» договір, волонтери пройшлись по адресах, вказаних мешканцями Таврійська у зверненнях до виконкому стосовно вуличних собак.

 

За інформацією волонтера Олександра Тарнавського, вони забрали останніх тварин. Але співпраця на цьому не зупиняється. До речі, всі стерилізовані собаки матимуть спеціальну мітку – кліпсу біля вуха, щоб наступного разу даремно їх не ловити.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.