Нова Каховка
C

» » Держпродспоживслужба обстежила пляжі Херсонщини

Держпродспоживслужба обстежила пляжі Херсонщини

Держпродспоживслужба обстежила пляжі ХерсонщиниСанітарний стан пляжів Херсонщини під контролем фахівців Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, повідомляє обласне управління Держпродспоживслужби.

 

В Херсонський області налічується 105 місць масового відпочинку на воді (пляжів): 12 загального користування (7 – річкових та 5 морських), 93 відомчих (6 – річкових та 87 морських). 

 

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області станом на 12 липня обстежено 64 пляжі, які наразі функціонують.

 

За даними Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Л.С. Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ДУ «ХОЛЦ МОЗ України» на пляжах загального користування Херсонської області відібрано та досліджено 185 проб води відкритих водоймищ за хімічними та бактеріологічними показниками. Всі відібрані проби води відкритих водоймищ відповідають вимогам санітарних норм.

 

На відомчих пляжах дослідження проводяться під час отримання дозволу на відкриття та під час функціонування протягом оздоровчого сезону.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.