Нова Каховка
C

» » Контролери виявили порушення санітарного законодавства в навчальних закладах Херсонщини

Контролери виявили порушення санітарного законодавства в навчальних закладах Херсонщини

Контролери виявили порушення санітарного законодавства в навчальних закладах Херсонщини

У Херсонській області контролери перевірили навчальні заклади на предмет дотримання норм санітарного законодавства. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

 

"Під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства у навчальних закладах протягом поточного періоду порушення вимог санітарного законодавства виявлено на 532 перевірених об’єктах", - йдеться у повідомленні.

 

Так, під час перевірок було виявлено порушення щодо заповнення медичної документації на харчоблоках, забезпеченості достатньою кількістю столового посуду, необхідністю його заміни, проведення заходів з профдезінфекції, незабезпеченості закладів медпрацівниками, проходження медоглядів персоналом закладів, порушення правил відбору та зберігання добових проб, недотримання правил миття посуду, технології приготування страв, порушення товарного сусідства під час зберігання харчових продуктів, вимог щодо поточного прибирання тощо.

 

"З метою усунення виявлених порушень вимог санітарного законодавства керівникам управлінь (відділів) освіти та дитячих закладів надано приписи щодо усунення порушень та вжиття відповідних заходів", - розповіли контролери.

 

Уточнюється, що на території області діє 498 загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Нагадаємо, за даними ВООЗ, неякісне харчування щороку забирає життя до півмільйона людей.

 

За словами народного депутата Сергія Тригубенка, десять років тому в середньому фіксувалося близько 30-50 спалахів масових отруєнь на рік. Сьогодні ж ця цифра досягає значення 200 випадків.

 

“Маємо збільшення мінімум у 4 рази. І ця статистика підтверджує, що обрана Україною модель адміністрування продуктового ринку просто не працює”, — сказав політик, зауваживши, що ситуація зміниться лише тоді, коли “запрацює принцип особистої відповідальності”.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.