Нова Каховка
C

» » У Горностаївському районі відділення «Укрпошти» нагадує гастроном

У Горностаївському районі відділення «Укрпошти» нагадує гастроном

У Горностаївському районі відділення «Укрпошти» нагадує гастроном

Відділення зв’язку у селі Славному Горностаївського району Херсонщини від звичайнісінького гастроному відрізнити важко. На його полицях – рибні консерви, тушонка, крупи й макарони, кондитерські вироби та жуйка (дивись фото). А от газети й журнали поклали у картонну коробку, й запхали у куток, де їх ніхто не бачить. А що робити: «Укрпошта», схоже, не тільки не стимулює попит на друковане слово, а швидше робить усе, аби воно не користувалося популярністю у селянських родин.

 

У тому ж Славному і за начальника відділення зв’язку, і за листоношу працює одна-єдина людина – Наталя Жилко. Причому одна вона обслуговує аж три села – власне Славне, Софіївку й Нову Благовіщенку, накручуючи на педалях свого велосипеду десятки кілометрів. Та аби було що возити!

 

— Газети, в тому числі й «Новий день», нам мають привозити по п’ятницях. Але 28 червня п’ятниця випала на свято – День Конституції. Тому черговий номер газети нам вчасно не привезли, і передплатники отримали його тільки разом із наступним номером – 5 липня. Звісно, новини за тиждень уже застаріли, але я нічого вдіяти не можу, — зізнається «головний листоноша» трьох степових сіл Наталя Жилко.

 

При такому обсязі роботи, каже Наталя , вона отримає не повну ставку, а всього лише відрядну оплату  — відсоток від обсягу реалізованої продукції. От і виходить, що тягати оберемки газет за десятки кілометрів і обтяжливо, і невигідно. Куди простіше й швидше раз на тиждень відкрити відділення зв’язку, і розпродати на місці всілякий крам. Коштує він дорожче за газети, і покупці за ним самі приходять – доставляти нікуди не треба.

 

«Укрпошті», мабуть, існування таких гастрономів, замаскованих під пошту, вигідне. Хоча на селі є потреба саме в отриманні листів, газет, переказів, а не в «лавках» із харчами. У тому ж Славному, приміром, є два продуктових магазини з широким асортиментом, і черги в них, повірте, не збираються: автор мав змогу переконатися у цьому особисто.  Але політика «Укрпошти» залишається незмінною: менше газет – більше консервів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.