Нова Каховка
C

» » Іван Вінник подякував Бериславській районній раді за підтримку і спільну роботу.

Іван Вінник подякував Бериславській районній раді за підтримку і спільну роботу.

Іван Вінник подякував Бериславській районній раді за підтримку і спільну роботу.Народний депутат Іван Вінник взяв участь у роботі чергової сесії Бериславськоі районної ради. У своєму виступі він подякував місцевим депутатам за підтримку і спільну роботу. Про це нардеп написав у Фейсбуці.

 

«Вчора взяв участь у роботі чергової сесії Бериславськоі районної ради, нижче публікую свій виступ.

 

«Дорогі друзі!

 

Я вдячний вам за підтримку і за спільну роботу. Ми зробили багато спільних проектів на Бериславшині. Майже в кожному селі відремонтували або школу, або дитячий садочок, або Будинок культури. В самому Бериславі нашими спільними зусиллями з'явилося нове сучасне обладнання в центральній районній лікарні.

 

Вчора ми були у Високому, люди задоволені покрівлею школи, яку ми відремонтували.


Але перелічувати кожний об’єкт, що ми зробили надто довго. Окрім того, що ми добивалися виділення коштів з бюджету, працював і наш благодійний фонд. Працював просто й зрозуміло: люди зверталися по допомогу, а ми намагалися допомогти.

Іван Вінник подякував Бериславській районній раді за підтримку і спільну роботу.

Наприклад молодь села Веселого звернулась до нас з проханням побудувати дитячий майданчик. Не керівники громади, саме молодь проявила ініціативу. Це чудово. Вони повірили в себе: задумали, зібрали 400 підписів і знайшли того, хто допоміг втілити їх ідею в життя. Той майданчик вже виготовляється та незабаром буде встановлений. І вже вони самі контролюють як саме споруда буде доставлена та встановлена. Це і є спільна робота, заохочення мотивації і ініціативи. Тому, коли мова йде про вже зроблену роботу та реалізовані проекти, я завжди кажу ми зробили. Бо саме разом - ми сила.

 

Хотілося б ще сказати, що тепер я вже впевнений, що ми зробимо каналізацію, якої в Бериславі немає майже 20 років. Я особисто займався проектом каналізаційних споруд. Ми проводили численні наради з бюджетною комісією і зі спеціалістами в Херсоні. Я персонально вникав в деталі, тому, що хоч і не фахівець з каналізації, але маю певний інженерний досвід. Разом з колегами з Бериславщини кілька разів зустрічався з міністром екології. Врешті-решт ми затвердили проект, загальна вартість реалізації якого становить 78 млн грн. Спочатку добилися виділення грошей на проектну документацію. Виготовили сам проект, та затвердили дві черги фінансування: перша цього року – 39 млн грн, і друга черга, наступного – ще 39 млн. грн. І ми вже забезпечили Розпорядження, по якому у районного Казначейства вже з’явились повноваження витрачати перші 8,5 млн.

Іван Вінник подякував Бериславській районній раді за підтримку і спільну роботу.

Як то кажуть: я зробив все, що міг, хто може, нехай зробить краще. Але, спільно з вами ми дуже високо «підняли планку» роботи народного депутата. Я за це вам дякую. І хай кожен, хто буде працювати на цій посаді, я або хтось інший, зробіть ще більше для процвітання нашої рідної Херсонщини.

 

Я іду на вибори як самовисуванець і розраховую на вашу підтримку. Все життя я дарю свою енергію людям і отримую її від них у відповідь. Саме такий підхід зробив мене оптимістом по життю. Впевнений, що таким чином ми будемо і далі рухатися вперед!»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.