Нова Каховка
C

» » У Тавричанській ОТГ зустріли гостей в рамках розвитку зеленого туризму

У Тавричанській ОТГ зустріли гостей в рамках розвитку зеленого туризму

У Тавричанській ОТГ зустріли гостей в рамках розвитку зеленого туризмуСільський голова Тавричанської ОТГ Юрій Гречка у четвер, 11 липня, гостинно зустрів гостей з Київської та Кіровоградської областей. 

Подорож організованно в рамках навчального туру до Херсонської області «Розвиток зеленого туризму як рушій місцевого економічного зростання» Центром розвитку місцевого самоврядування.  
У Тавричанській ОТГ зустріли гостей в рамках розвитку зеленого туризму
Гості вже побували у ТОВ «Агробізнес» у селі Мар`янівка. Екскурсія лишила по собі враження не тільки від сучасного виробництва підприємства, а й інфраструктури для працівників та усіх мешканців села: сучасний тренажерний клуб «Меліоратор» з професійним боксерським рингом. 

Крім цього, гості побували у центрі громади - селі Тавричанка. На власні очі побачили оазу серед степів - парк ім. Віри Найдьонової, ознайомились з роботою апарату сільської ради та сільського будинку культури.

У Тавричанській ОТГ зустріли гостей в рамках розвитку зеленого туризму

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.