Новая Каховка
C

» » Іван Вінник: «Спілкування з людьми надихає на звершення»

Іван Вінник: «Спілкування з людьми надихає на звершення»

Іван Вінник: «Спілкування з людьми надихає на звершення»Іван Вінник, кандидат у народні депутати України (виборчий округ 184), впевнений, що потрібно запровадити практику систематичних зустрічей народних обранців з виборцями у місцях їх проживання. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«За останні 5 років мені як народному депутату України, обраному у 184-му виборчому окрузі, довелось активно суміщати законотворчу роботу у Верховній Раді України зі спілкуванням з виборцями на місцях. Безперечно, обидва аспекти роботи важливі. Однак, подорожуючи зараз селами та містами Херсонщини, зловив себе на думці, що під час безпосередніх зустрічей з людьми наповнюєшся позитивною, світлою енергією. Саме такі звичайні, людські контакти та спілкування про прості життєві проблеми та радощі надихають на звершення!

Іван Вінник: «Спілкування з людьми надихає на звершення»
Водночас, багато моїх колег уникають спілкування з людьми в округах, незважаючи на обов’язок постійно підтримувати зв’язки з виборцями. Вони оточують себе купою охоронців, які просто не підпускають до них людей. Меркантильні інтереси та егоїстичні замисли багатьох депутатів у поєднанні з їх відстороненістю від звичних проблем українців зумовлюють негативне ставлення Українського народу до влади. Тому у Парламенті відчувається концентрація негативної енергії та превалює гнітюча атмосфера.


Влада має повернутись до народу обличчям, перестати ігнорувати його проблеми. Для цього потрібно небагато – продемонструвати виборцям повагу, запровадивши практику систематичних зустрічей із ними у місцях їх проживання.

Іван Вінник: «Спілкування з людьми надихає на звершення»
Я продовжую серію своїх особистих зустрічей із членами громад, прибуваючи в найбільш віддалені закутки нашої мальовничої, а, подекуди, і занедбаної малої Батьківщини - Херсонщини. Але саме це дає мені незабутні емоції, прагнення та розуміння того, як саме потрібно змінювати нашу державу на краще.


Слава Україні! Героям слава!


Рухаємося вперед!»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.