Нова Каховка
C

» » Нова Каховка готується до зустрічі військових підрозділів

Нова Каховка готується до зустрічі військових підрозділів

Нова Каховка готується до зустрічі військових підрозділів

Найближчим часом Нова Каховка зустрічатиме підрозділи 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. 

 

— Вони повертатимуться з передового краю на постійне місце дислокації в нашому місті протягом найближчих тижнів. Заходитимуть вони почергово. Ми їх зустрічатимемо на залізничних станціях, а потім влаштуємо урочисту загальноміську зустріч, — розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

 

Розмістити підрозділи 57-ї бригади планується в будівлі колишнього дитсадка “Орлятко”, який нещодавно передали Міністерству оборони України. Також там розміщуватиметься військкомат. Минулої осені ці приміщення в авральному режимі вже надавали для проведення навчань територіальної оборони.

 

Деякі підрозділи міська влада планує розмістити також у Райському і Тополівці. До того ж міськрада нещодавно прийняла рішення про надання дозволу на передачу земельної ділянки площею 2,35 га під будівлею корпусу №4 колишнього електромашинобудівного заводу військовій частині А-1736 Міноборони України для тимчасового розміщення військової техніки до вирішення питання оформлення та будівництва постійного місця її дислокації на території громади. 

 

Нагадаємо, що вказаний цех давно не використовується, а саме підприємство перебуває в стадії ліквідації з квітня 2017 року.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.