Новая Каховка
C

» » Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі

Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі

Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районіКандидат у народні депутати України Іван Вінник на своїй сторінці у Фейсбуці поділився враженнями від перебування у Високопільському районі.

 

"За два дні перебування у Високопільському районі, хочу поділитись своїми враженнями:


Найгірші дороги в нашому окрузі. Незважаючи на те, що мною було виділено 1,5 млн. грн на виготовлення проекту, який вже готовий, досі на стадії опрацювання в Укравтодорі перебуває рішення про фінансування дороги Т2207.


Водночас повідомив громаді і добрі новини - вже закінчились тендерні процедури та триває процес укладення договору щодо капремонту дороги Високопілля-Мала Шестерня, з дня на день очікується початок проведення відповідних робіт, загальною вартістю 28 млн грн.

 

Вчора ранком заїхав в с. Новомиколаївка, яке після зливи фактично повністю відрізане від цивілізації.


Взяв в роботу питання та повідомив громаді, що в наступному році почнемо фінансування будівництва щебеневих доріг за напрямками Архангельське-Новомиколаївка та Новомиколаївка-Нововознесенівка. Селу пообіцяли виділити кошти на вікна для будівлі, де одночасно знаходиться дитячий садок та школа.


В Новомиколаївці відверто проукраїнсько налаштований сільський голова - Чорноморченко А.М. Поговорили про долю країни, про боротьбу з російською агресією, впевнені в нашій перемозі.

 

Незрозумілим для мене стало недбале ставлення голови Зарічненської сільської ради - щодо використання коштів в розмірі 170 тис. грн., які ми виділили сільській громаді для закупівлі твердопаливного водогрійного котла для дитячого садочка.


Понад рік ці кошти перебувають на рахунку сільради як залишкові, а котлів натомість немає. В телефонній розмові сільський голова пообіцяв, що протягом місяця розпочнеться необхідна робота по закупівлі котла. 


Позитивним фактом в с. Зарічне було те, що ми виділили 265 тис. грн., завдяки чому було повністю відремонтувати фельшердсько – акушерський пункт.


Вселило надію й те, що в селі Архангельске нам вдалося повністю побудувати модульну котельню, завдяки якій місцева школа може повноцінно опалюватись в зимовий період (виділено 1,100 млн грн).


Не менш важливим є продовження будівництва дитячого садочка «Теремок» на яке в цьому році вже виділено 500 тис. грн., очікуємо додатково ще 1 млн до кінця поточного року.

 

В с.Новопетрвівка існує нагальна потреба заміни вікон в школі. Нажаль сільського бюджету для реалізації цього проекта не вистачає, тому при під час робочого діалогу з директором школи - я взяв зобов’язання до кінця року вирішити питання щодо виділення коштів на заміну вікон, з метою забезпечення дітей комфортними та належними умовами під час освітнього процесу.

 

Село Нововознесенівка зустріло в мене позитивними емоціями, адже директор школи та мешканці дякували нам за повну заміну вікон в Нововознесенівській середній школі, загальним кошторисом 718 тис. грн.

 

Село Ольгине знаходиться за 6 км від райцентра, як правило залишається поза увагою, депутатів різних рівнів, але не для мене. Там проживає близько 200 добрих та енергійних людей готових до відкритого діалогу.


Центральне місце - центральний ФАП та бібліотека одночасно. Встигли ознайомити бібліотекара та фельдшера з програмами якими вони можуть скористатись з метою забезпечення бібліотеки новою українською літературою, яка включає в себе сучасних українських письменників та поетів, а ФАП - необхідними обладнанням.

 

Дорогою додому в Нову Каховку, зустріли ремонтників, які реалізують нашу програму по ремонту головної дороги, від райцентру Велоолександрівського району до найбільшою села району - Борозенське.

 

Рухаємся вперед!", - написав Іван Вінник.

Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі
Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі
Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі
Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі
Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі
Іван Вінник поділився враженнями від перебування у Високопільському районі


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.