Новая Каховка
C

» » У Каховці хочуть відмовитись від центрального опалення

У Каховці хочуть відмовитись від центрального опалення

У Каховці хочуть відмовитись від центрального опаленняКаховська міська рада ухвалила рішення затвердити схему теплопостачання Каховки, розроблену “Укрінджпроект – Південь”. Далі виконком може приступити до розробки відповідної програми. 

 

Що це означає? Місцеве КП «Теплокомуненерго» в тому вигляді, в якому воно існує, незабаром може зникнути. Йдеться про модернізацію і реконструкцію вже існуючих теплових мереж.

 

Звісно, необхідний на це бюджет визначити складно. Так само невідомо скільки триватиме цей процес.  

 

Проте є невеликий шанс, що для жителів центральної частини міста цей перехід відбудеться більш спокійно, ніж це відбулось роками раніше на житловому масиві Свєтлово.

 

Втім, куди більш бюджетне для міста, але не мешканців, рішення про підвищення тарифу і без цього давно переконало більшість абонентів остаточно переходити на “автономку”. До речі, деякі містяни вважають це рішення незаконним та вже оскаржують нові платіжки у судовому порядку.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.