Нова Каховка
C

» » Самозахоплення прибережної землі у Новій Каховці

Самозахоплення прибережної землі у Новій Каховці

Самозахоплення прибережної землі у Новій КаховціСекретарем Новокаховської міської ради Олександром Лук’яненком спільно з кандидатом в народні депутати України Ігорем Колихаєвим анонсовано початок будівництва Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

 

Що ж означає ця спільна заява? Реальний початок будівництва об’єкту чи своєрідну форму дійового каяття  у незаконному  відведенні земельної ділянки на узбережжі Дніпра, розташованої в межах парку, який є зоною охоронюваного ландшафту, а також в охоронній зоні навколо об’єкту культурної спадщини?Самозахоплення прибережної землі у Новій Каховці

 

Анонсувавши початок будівництва Центру на підставі готового проекту, секретар міськради та кандидат у народні депутати напевне забули про те, що проектну документацію по будівництву спорткомплексу вилучено в межах кримінального провадження, розпочатого Новокаховським ВП ГУНП в Херсонській області за ч.1 ст.364 КК України по факту порушень законодавства при будівництві спортивного комплексу в м. Нова Каховка.

 

Сумнівною, в період передвиборчих перегонів, є меценатська діяльність Ігоря Колихаєва в спортивній індустрії Нової Каховки, зокрема внесення «благодійних внесків» у розвиток КП «Акваспорт», директором якого за дивним збігом обставин є сестра секретаря міськради Олександра Лук’яненка.

 

Хочемо нагадати О. Лукяненку та І. Колихаєву, що відповідно до Кримінального кодексу України дійове каяття, яке полягає у щирому каятті, активному сприянню розкриттю злочину і повністю відшкодуванні збитків або усуненні шкоди, є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.