Нова Каховка
C

» » Українці будуть сплачувати великі штрафи за не розмитнені авто

Українці будуть сплачувати великі штрафи за не розмитнені авто

Зараз на просторах Інтернет мережі з’явилося багато пропозицій за вигідною ціною щодо продажу авто з іноземною реєстрацією. Посередники, які пропонують такі послуги запевняють, що проблем з авто на території України не буде і максимальна міра покарання за прострочення виїзду тимчасово ввезеного авто разова сплата штрафу 8500 грн.

 

У Верховній Раді навіть зареєстрований законопроект, який пропонує узаконити довгострокове перебування автомобілів на іноземній реєстрації.

Міфи про так звану «пересічку” розвіяв генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

Розвію ще один популярний обман про те, що можна купити не розмитнене авто, сплатити один раз штраф за невиїзд протягом 5-10 днів 8500 грн і кататися собі спокійно. Продавці не розмитнених авто говорять вам, що штрафувати 2-3 рази не можуть мовляв «один раз сплатив штраф 8500 грн і катайся”. От було рішення КС про 469 статті Митного кодексу і тепер штраф беруть по 470 статті Митного кодексу.

 

Так, я згоден: за ст. 470 МКУ ви заплатите штраф один раз. Але при оформленні протоколу на цей штраф митниця змусить вас написати зобов’язання про вивезення транспортного засобу. І ви зобов’язані будете не кататися з квитанцією 8500 грн, а вивезти авто, а у разі не вивезення або у разі відмови у митниці за фактом виявлення не вивезення автомобіля з’являться передумови для кваліфікації ваших дій за статтею 485 МКУ. А це вже не штраф 8500 грн, а штраф 300% вартості розмитнення вашого авто, – пише Назаренко.

 

Експерт додає, що відповідальність на людину, яка втягнула вас в цю схему перекласти не вийде, адже ніяких доказів її участі в цьому немає.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.