Новая Каховка
C

» » Данило Репілевський: «Президенту потрібна наша підтримка»

Данило Репілевський: «Президенту потрібна наша підтримка»

Данило Репілевський: «Президенту потрібна наша підтримка»Я йду на позачергові вибори до Верховної Ради України. Моя головна мотивація – команда, з якою я планую працювати пліч-о-пліч найближчі 5 років.

 

Нарешті в Україну прийшли ті часи, коли партійні списки формуються не грошима, а за людськими та професійними якостями кандидатів.

 

Щасливий, що можу із гордістю сказати: я в команді Президента України Володимира Зеленського, команді чесних і порядних людей, які готові підтримати курс голови держави і домогтися рішучих змін в країні.

 

Стара система влади повністю себе дискредитувала, не хоче і не здатна розвиватися. Для того, щоб це змінити, Президенту потрібна надійна підтримка у Верховній Раді.

 

На виборах я представляю наш 184 округ. Це й не дивно, адже це не просто місце, де я і моя родина живемо та працюємо. Це місце, за яке я вболіваю і докладаю зусиль для його розвитку.

 

Можна багато говорити про потреби округу, і ще більше обіцяти. Все це ви чули і у 2014, і у 2012 і навіть раніше. Втім, відремонтованих доріг немає, проблеми сіл і міст нікуди не поділися, соціальні аспекти життя не покращали. Чому? Одна з основних причин – відсутність єднання президента і парламенту. Сьогодні як раз така ситуація, коли чинні депутати саботують запропоновані президентом законопроекти.

 

А заручившись підтримкою більшості в парламенті, у президента є можливість виправити ситуацію. Тільки так можна приймати потрібні для країни закони, які підтримують не політики в Києві, а ми – українці: зняття недоторканності з депутатів і імпічмент президента, відповідальність чиновників і таке інше.

 

Так само маючи сильну підтримку наших депутатів можна прискорити прийняття найважливіших програм розвитку округів, а це дороги, лікарні, школи, інфраструктура, – всього того, що не під силу ні місцевим бюджетам ні тим, хто обіцяє все зробити самотужки.

 

У Верховній Раді я:

 

- буду добиватись від уряду прозорого механізму ремонту доріг за принципом «Найгірші дороги – ремонтують першими»;

 

- сприятиму створенню робочих місць не тільки у містах, а й найвіддаленіших селах;

 

- особливу уваги у своїй роботі акцентуватиму на розвиток зрошення, збільшення зрошуваних площ;

 

- вимагатиму державне регулювання закупівельних цін на обрані види сільськогосподарської продукції;

 

- проблему екологічної безпеки округу вважаю доцільним вирішити шляхом запуску програми збільшення площ зелених насаджень як природного бар’єру від степового вітру та південного пекучого сонця;

 

- вимагатиму відновлення та зміцнення матеріально-технічної бази ФАПів, районних лікарень та інших медичних установ;

 

- громадам на місцях – більше повноважень та грошей, тим самим створюючи фінансову самостійність громад;

 

Підтримайте мене та політичну партію «Слуга Народу» на виборах по одномандатному округу #184.

 

Зробимо їх разом!

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.