Новая Каховка
C

» » Кандидат у народні депутати на Херсонщині порушує виборче законодавство

Кандидат у народні депутати на Херсонщині порушує виборче законодавство

Кандидат у народні депутати на Херсонщині порушує виборче законодавствоОдин із кандидатів у народні депутати по 184-му виборчому округу порушує законодавство про вибори. Про це повідомив голова КВУ Олексій Кошель на прес-конференції «Оцінка Комітетом виборців України перебігу виборчого процесу».

 

Мова йде про Ігоря Колихаєва – адресні таблички з його ім’ям з’явилися в населених пунктах Бериславського району. А от відповідати за порушення доведеться власникам будинків та посадовим особам місцевих органів влади.

Зазначимо, що інформація, яка містить прізвище кандидата в нардепи, є передвиборчою агітацією.

 

«Кандидат у депутати в одномандатному окрузі фінансує із коштів свого виборчого фонду заходи і матеріали передвиборної агітації та розміщення політичної реклами на власну підтримку.

 

Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск», – чітко сказано в Законі "Про вибори народних депутатів України".  


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.