Новая Каховка
C

» » Каховська футбольна команда шукає гравців

Каховська футбольна команда шукає гравців

Каховська футбольна команда шукає гравцівФутбольний клуб "СК "Каховка" запрошує молодих гравців з амбіціями та спортивним характером, віком від 18 до 27 років спробувати свої сили у аматорському клубі. 

Нагадаємо, "СК "Каховка" приймає участь в Чемпіонаті і Кубку України серед аматорів, а також в Чемпіонаті і Кубку Херсонської області. 

Запрошують вільних агентів, а також гравців, в яких не склалися стосунки з клубами і вони прагнуть реалізувати себе та довести власну футбольну кваліфікацію.

Головний тренер та керівництво клубу ставить перед командою максимальні завдання, у будь-якому турнірі. Тому зараз починається робота по збору нового, боєздатного колективу, з прицілом на майбутній перехід клубу на професійний статус. 

Оглядини гравців будуть проходити на тренуваннях починаючи з 15 липня кожного дня, окрім вихідних на стадіоні "Олімпійський" у Каховці.

Інформацію надати і отримати можна за телефоном: 0997146169, Дмитро Вікторович. 


Резюме надсилайте на ел.адресу : o.kozemyakin@gmail.com.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.