Нова Каховка
C

» » Херсонські аграрії зібрали перший мільйон тонн зернових

Херсонські аграрії зібрали перший мільйон тонн зернових

Херсонські аграрії зібрали перший мільйон тонн зернових

У трійці лідерів разом із Миколаївською та Одеською областями Херсонщина зібрала свій перший мільйон тонн ранніх зернових. Такий показник зафіксовано станом на 3 липня - це на кілька днів раніше, ніж минулого року.

 

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Неделько зазначив, що цього року погодні умови для ранніх зернових склалися більш сприятливо, тому середня врожайність вища і становить на сьогодні 33 ц з га.  

 

Також Андрій Неделько зауважив, що якість цьогорічної озимої пшениці є кращою: зерно, яке зараз збирається, переважно має якість не нижче третього класу. Нагадаємо, минулого року у зв'язку з несприятливими погодними умовами якість зернових була зниженою. 

 

Наразі збиральна кампанія ранніх перетинає екватор: скошено 49% площ від 667 тис га завдання, які дали 1 млн 80 тис тонн зерна. За умови збереження такої динаміки Херсонщина може розраховувати на приблизно 2 млн 400 тис тонн ранніх зернових.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.