Нова Каховка
C

» » Випробувальний полігон "Ягорлик" на Херсонщині буде одним із найсучасніших у Європі

Випробувальний полігон "Ягорлик" на Херсонщині буде одним із найсучасніших у Європі

Випробувальний полігон "Ягорлик" на Херсонщині буде одним із найсучасніших у Європі

До кінця 2020-го на півдні Херсонщини закінчиться будівництво сучасного державного випробувального полігона, придатного для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних Сил та ВМС, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

 

Про це на сторінці Фейсбук повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ.

 

"Утілювати проєкт розпочали наприкінці минулого року: розробили концепцію, підготували проєктну документацію, провели низку тендерів, підписали договори з підрядниками. Створенням полігона займаються провідні фахівці Повітряних Сил ЗСУ" - йдеться у повідомленні.

 

Наразі вже побудовано низку об’єктів інфраструктури, зокрема пункт управління. Завершуються роботи і з оснащення робочих місць управління авіацією й ведення протиповітряного бою сучасними технічними засобами, які є на озброєнні українського війська. Встановлено і модуль навчального корпусу, обладнано ґрунтову злітно-посадкову смугу.

Випробувальний полігон "Ягорлик" на Херсонщині буде одним із найсучасніших у Європі

У Командуванні Повітряних Сил запевняють: будівництво триває відповідно до графіка, а фінансування – ритмічне. Повної готовності полігон планово набуде до кінця наступного року.

 

"До кінця 2019-го маємо звести і обладнати низку об’єктів інфраструктури Державного випробувального полігона «Ягорлик», – говорить заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв. – Зокрема плануємо завершити спорудження сонячної електростанції, артезіанської свердловини, обладнати навчальні класи мультимедійними й інтерактивними засобами. Водночас з будівництвом триває процес укомплектування особовим складом. Уже призначено керівництво полігона, яке займається відбором кандидатів і формуванням підрозділів відповідно до затвердженого штату".

 

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують з використанням найкращих технологій енергоефективності та автономності. Він матиме власну електростанцію, що генеруватиме електроенергію за допомогою сонця та вітру й артезіанські свердловини. Його оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами. Відповідно до проєкту, його інфраструктуру утворюватимуть казарми покращеного планування на дві з половиною сотні осіб, гуртожиток на 100 місць, навчальний корпус, лазні, їдальні, автостоянки, пункт управління, штаб полігона і КПП. Передбачене і зведення технічно-складської зони з продовольчими та промисловими складами, пожежним депо, навісами для вантажної автотехніки, а також два вертолітні майданчики.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.