Нова Каховка
C

» » У Каховському районі відзначили волонтерів

У Каховському районі відзначили волонтерів

У Каховському районі відзначили волонтерів Напередодні Дня Конституції, 27 червня, за ініціативи керівника центру допомоги учасникам АТО при Каховській райдержадміністрації Олександра Назарука відбулася урочиста зустріч громадських активістів з районною владою. 

 

Влада та активісти волонтерського руху Каховщини зібралися аби висловити глибокі слова подяки за патріотизм, небайдужість тим, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим та  привітати один одного з Днем Конституції України. У дні безпідставної агресії та зазіхань ззовні, це дійсно загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Сьогодні наші громадяни з гідністю відстоюють конституційні права та конституційний лад у державі обороняючи країну на східних рубежах, де українці чинять гідний опір військової агресії.

 

Подяку за принципову позицію щодо втілення українського державотворення, турботу про нужди громади, відстоювання верховенства права на користь кожного громадянина висловив капелан Олег Фірюлін, дякуючи за милосердя, благо чинність, любові до ближнього, допомогу своїм співвітчизникам, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах керівництву району, депутатам районної ради, волонтерам та вручили подяки від Херсонського підрозділу військових капеланів.

 

Навзаєм Олександр Іванович виконав почесну місію - вручив нагороди представникам відокремленого підрозділу ГО «Українське капеланство». Медаллю «Доброволець АТО» нагороджені Денис Шепелев, Сергій Сірик, Олег Фірюлін, Олексій Малишев.

 

Від Всеукраїнського об’єднання «Україна» відзнакою «За служіння Богу і Україні», яка вручається мирянам-волонтерам, що сприяють діяльності військового духовенства нагороджені голова райдержадміністрації  Валерій Салтиков, волонтери Юрій Кифорук, Олександр Білодід, Віктор Колотаєв.

 

Відзнакою «За благодійність» нагороджені голова районної ради Тетяна Тертична, депутати та волонтери ВГС «Кордон» Володимир Галкін, Юрій Міхалевич, Данило Репілевський, Микола Ткаченко, Віктор Найдьонов, Юлія Ільїна, Наталія Кифорук, Лідія Назарук.

У Каховському районі відзначили волонтерів

Зворушливі слова вітання від керівників району та чоловіка прозвучали сьогодні для Лідії Назарук, з приводу того, що вона удостоєна звання «Берегиня України» із врученням ордену, почесної грамоти «За сумлінну працю в ім’я незалежної України, любов до рідного краю та українського народу». Лідія Борисівна одна із наших землячок, яка стала героїнею Книги Пошани. Нарис про життєвий шлях волонтерки, громадської діячки увійшов до книги  «Я -Українка».

 

В свою чергу керівники району Валерій Миколайович та Тетяна Станіславівна висловили вдячність присутнім волонтерам та громадським активістам за свідому громадську позицію, за значний внесок у становлення сучасної національної ідеї, патріотизм, підтримку і допомогу військовослужбовцям, учасникам бойових дій, родинам загиблих героїв, розвиток волонтерського руху.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.