Нова Каховка
C

» » Звичайний провулок у селі Щасливцеве став місцем паломництва туристів

Звичайний провулок у селі Щасливцеве став місцем паломництва туристів

Звичайний провулок у селі Щасливцеве став місцем паломництва туристів

Творче мислення і любов до рідного села — цього достатньо, щоб навіть звичайнісінький «прохідний» квартал перетворити на Мекку для туристів. Що й довели у селі Щасливцеве на популярному курорті Арабатська стрілка у Херсонській області.

 

Тут звернули увагу на вузесенький провулок, затиснутий з обох боків високими огорожами. Нічого цікавого ані для місцевих жителів, ані для гостей тут начебто не було.

 

Але сільрада була іншої думки, запросивши до Щасливцевого відомого генічеського художника Володимира Шпака. А той «помахом чарівного пензля» прикрасив огорожі у провулку одним великим муралом, розписавши його вітрильними кораблями, веселими дельфінами, яскравими рибами та зображеннями іншими цікавих мешканців морів та океанів.

 

І тепер дітлахи самі кличуть батьків прогулятися до «нудного» колись провулка — це для них тепер наче в океанаріумі побувати (якого на Арабатці поки що немає). Тож приморське село за мінімальних зусиль та креативності місцевих жителів стало ще привабливішим для родин відпочивальників.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.