Нова Каховка
C

» » На Херсонщині з’явився динозавр

На Херсонщині з’явився динозавр

На Херсонщині з’явився динозавр

У стилі «Парку Юрського періоду». Черговий шедевр створив кулібін із Білозерки Сергій Демченко. Майстер зі стімпанку щойно завершив скульптуру велетенського динозавра. Висота – 2 метри, довжина – 3 метри. Габарити нової роботи художника вражають. Фігуру тварини з тих, які багато мільйонів років тому вимерли на землі, автор створив з автомобільних запчастин. Праобразом слугувала картинка з інтернету, на якій було добре видно анатомічні характеристики динозавра.

На Херсонщині з’явився динозавр

Найскладніше було зробити грудку, так звану луску гігантського ящура, яка виконана з кілець двигунів. Необхідні запчастини художник знайшов просто на пункті прийому металобрухту. Кільця були досить великими і їх довелося розрізати ножицями по металу. Цікаво, що це вже не перший динозавр у білозерського кулібіна.

 

— Я вже збирав динозавра, але він був набагато скромнішим. Поїхав до Миколаєва, — розповів автор.

 

Нинішнього гіганта автор виготовив на замовлення. Незабаром динозавра встановлять біля одного з офісів у центрі Херсона. Найбільша ж скульптура Сергія Демченка – рухливий трансформер, а в його подальших планах створити транформера, який би дистанційно стріляв феєрверками.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.