Нова Каховка
C

» » Пожежники провели тренування поблизу Цюрупинська

Пожежники провели тренування поблизу Цюрупинська

Пожежники провели тренування поблизу ЦюрупинськаНа території Цюрупинського лісництва поблизу села Нечаєво відбулись командно-штабні тренування пожежників.

 

За задумом, пожежа трапилась у результаті необережного поводження з вогнем відпочиваючих в 28-му кварталі Цюрупинського лісництва. В умовах високої пожежної небезпеки 4 класу, сильного вітру, пожежа з низової набуває статус верхової і швидко розповсюджується. Охоплено вже 70 га лісу. Існує загроза розповсюдження пожежі на сусідні квартали.

 

Враховуючи обставини, виникає потреба у залученні значної кількості сил та засобів для недопущення подальшого розвитку пожежі та її розповсюдження лісовими масивами. Ресурсу лісомисливського господарства вже не достатньо для ліквідації пожежі. Тому начальник рятувального відомства прийняв рішення на збір особового складу за сигналом «ЗБІР-АВАРІЯ» та розгортання на місці надзвичайної ситуації зведеного загону гасіння лісових пожеж.Пожежники провели тренування поблизу Цюрупинська

 

Умовну надзвичайну ситуацію вдалось успішно ліквідувати силами Головного управління ДСНС та обласного Управління лісомисливського господарства. Загалом у тренуваннях було задіяно 15 одиниць техніки та 70 чоловік. Також під час тренувань для проведення розвідки та спостереження за розвитком пожежі був використаний безпілотний апарат, який запустили військові.

 

Мета навчань - визначення рівня готовності органів управління, сил та засобів підпорядкованих підрозділів обласної служби ДСНС і Управління лісомисливського господарства до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею - виконана.Пожежники провели тренування поблизу Цюрупинська

 

ГУ ДСНС України

у Херсонській області


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.