Нова Каховка
C

» » Як проходять жнива на Херсонщині

Як проходять жнива на Херсонщині

Як проходять жнива на Херсонщині

Жнива у розпалі. Цього року до збирання в області підлягають 677 тис га ранніх зернових. Зараз аграрії Херсонщини збирають озимий ячмінь та озиму пшеницю.

 

Як повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Неделько, збиральною технікою область забезпечена повністю: залучено 2900 власних комбайнів господарств області і 250 одиниць з інших регіонів. Також всім районам надана інформація - де в регіоні та за межами можна орендувати необхідну техніку.

Як проходять жнива на Херсонщині

На сьогоднішній день в області скошено 75 тис га – це приблизно 11% від завдання.

 

Середня врожайність зернових в області  на даний момент складає близько 36 ц з га – це вище на 6 центнерів, ніж у минулому році. Якість зерна в цьому році також є вищою.

 

Збирають в області й озимий ріпак: площа до збирання ріпаку 90 тис га  - на 30 тис га більше ніж у минулому році, врожайність ріпаку на 2 ц з га більше ніж минулорічна.

 

За словами Андрія Неделько погода в цьому сезоні була більш сприятливою до зернових, аніж до плодово-ягідних, тому є прогнози отримати цього валовий збір зернових вищим за минулорічний на 200-300 тонн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.