Новая Каховка
C

» » На Херсонщині біля Кримського «Титану» виміряють концентрацію шкідливих речовин

На Херсонщині біля Кримського «Титану» виміряють концентрацію шкідливих речовин

На Херсонщині біля Кримського «Титану» виміряють концентрацію шкідливих речовин

З 24 по 29 червня на території Каланчацького і Чаплинського району буде працювати спільна бригада фахівців, які будуть вимірювати концентрації шкідливих речовин сучасними засобами та проводити роботу з медичною документацією та населенням.

 

Про це у Фейсбук повідомляє керівник Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевіч.

 

Працюватимуть понад 20 фахівців ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України", дослідники-вчені з університету Атланти (США), дослідники з різних областей України та 4 представники ДУ "Херсонський лабораторний центр МОЗ України, які пройшли спеціальну тренінгову підготовку.

 

«Що це нам дає? По-перше ми будемо чітко розуміти - що саме відбувається на територіях прилеглих до зони шкідливого виробництва, які саме токсичні речовини при цьому потрапляють у зовнішнє середовище, який їх реальний вплив на стан здоров'я населення і головне - ми зможемо розробити напрямки мінімізації впливів цих викидів на здоров'я нашого населення!», – зазначає Юрій Ромаскевіч.

 

Дослідження проводиться за рахунок коштів міжнародної безповоротньої технічної допомоги.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.