Новая Каховка
C

» » Каховчан попереджають про викиди парів з незначним вмістом гексану

Каховчан попереджають про викиди парів з незначним вмістом гексану

Каховчан попереджають про викиди парів з незначним вмістом гексануКерівництво Каховської філії ТОВ «АТ Каргіл»  доводить до відома що, 22-26 червня поточного року включно на маслоекстраційному заводі проводяться регламентні роботи з продування і пропарювання обладнання цеху екстракції. 

При проведенні робіт існує вірогідність технологічних викидів парів з незначним вмістом гексану і появою на найближчих територіях його запаху.

Деякі характеристики та властивості гексану: має запах розчинника і бензину одночасно, важче повітря, тому при досягненні поверхні землі заповнює приямки, колодязі, котловани, колектори  і все, що нижче рівня землі. 

При гранично-допустимої концентрації  до обсягу повітря, яка рівняється 1,53 мг/м.куб та наявності достатнього джерела енергії – вибухає.

Каховська філія ТОВ «АТ Каргіл» просить керівників підприємств обмежити проведення вогневих робіт на прилеглих до заводу територіях, проінформувати своїх працівників та прийняти відповідні заходи безпеки.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.