Нова Каховка
C

» » Рятувальники провели показові навчання з цивільного захисту у ЗОШ №4

Рятувальники провели показові навчання з цивільного захисту у ЗОШ №4

28 квітня в м. Нова Каховка на території ЗОШ №4 рятувальники провели показові навчання з цивільного захисту. Була відпрацьована загальна евакуація всіх учнів та працівників у разі виникнення надзвичайної ситуації.

За задумом впродовж занять пролунало три дзвінка та діти в супроводі вчителів почали евакуацію. І школярі, і персонал зібрались у внутрішньому дворі, де вже знаходився пожежний автомобіль та черговий караул місцевої Державної пожежно-рятувальної частини. До уваги присутніх рятувальники представили пожежну автоцистерну та багато спеціального обладнання. Начальник частини розповів школярам про професію рятувальника, про аварійно-рятувальний інструмент, апарат на стисненому повітрі, про вогнегасники, про види пожежних стволів та рукавів. Відповідно акцентував увагу на тому, в яких випадках доводиться користуватися цим пожежно-технічним обладнанням, продемонстрував як працює пожежний автомобіль.

І у школярів, і у вчителів сьогоднішні навчання викликали добрі і позитивні емоції. Адже те, що вони побачили і почули від справжніх рятувальників – поповнило їх багаж знань з питань безпеки життєдіяльності.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.