Новая Каховка
C

» » Думка нардепа: Що буде відбуватися з медициною, пенсіями та комуналкою

Думка нардепа: Що буде відбуватися з медициною, пенсіями та комуналкою

За передвиборчими перегонами, боротьбою "зі старим і за нове" та багатослівними призовними гаслами, непомітно відходять на другий план дуже важливі для простих людей речі: а що конкретно буде відбуватися з пенсіями, з комуналкою, з медициною? З цими питаннями ми й звернулися до Івана Вінника, народного депутата Верховної Ради VIII скликання.

 

Думка нардепа: Що буде відбуватися з медициною, пенсіями та комуналкою

 

"Важко спрогнозувати дії уряду і чинного Президента. Щодо моєї особистої думки з приводу кращого шляху вирішення наших гострих соціальних проблем, то про це я написав у своїй передвиборчій програмі:

 

Медична реформа

Впровадження медичного страхування – єдиний шлях передати гроші громадянам України та врахувати природну непередбачуваність випадків захворювання та витрат на лікування. Вирішення цього питання не лише забезпечить рівень соціального захисту громадян України, а й підвищить рівень самоокупності та прибутковості медичних закладів, створить конкуренцію в медицині.


Житлово-комунальні послуги

 

Останнім часом в Україні відбулось чергове підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Існуюча система соціальної підтримки не є абсолютно досконалою. Загальна вартість заборгованості за послуги ЖКГ сягає близько 60 млрд. гривень. Майновий стан боржників та відсутність перспектив його покращення з боку соціально незахищених верств населення дозволяє припустити, що близько 60 % зазначеної заборгованості ніколи не буде погашено. Державі доцільно визначитись із справедливими шляхами реструктуризації та списання такої заборгованості.

 

Пенсії

 

Необхідно вжити невідкладних заходів щодо впровадження обов’язкової накопичувальної системи для працюючих громадян та відходу від солідарної системи пенсійного забезпечення, за якої працюючі особи сплачують пенсію чинним пенсіонерам без жодних гарантій того, що вони самі будуть забезпечені належними виплатами по досягненню ними пенсійного віку. Державі необхідно визначити джерела фінансування пенсій діючим пенсіонерам на перехідний період. 

 

Саме такі заходи будуть запорукою глибинних змін з поліпшення нашого життя, а обіцянки все швидко змінити "за помахом чарівної палички", як правило, є неправдивими", - наголосив Іван Вінник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.