Нова Каховка
C

» » Керівник Каховської ЦРЛ розповіла про роботу лікарні громадськості району

Керівник Каховської ЦРЛ розповіла про роботу лікарні громадськості району

Керівник Каховської ЦРЛ розповіла про роботу лікарні громадськості районуПро хід реалізації медичної реформи, стан матеріально-технічного забезпечення та оснащення медичним обладнанням закладу охорони здоров’я району вторинної ланки медицини розповіла директор центральної районної лікарні Олена Мазур на черговому засіданні Громадської ради Каховській РДА. 

 

На сьогоднішній день вже зроблені перші кроки в реорганізації закладу вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. 

 

Так, відбулось перетворення лікарні  з бюджетної установи на комунальне некомерційне підприємство. Це зумовлено тим, що медичний заклад в такому статусі в подальшому зможе укласти договір з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету. 

 

Нагадаємо, пільговий режим фінансування закладу вторинного рівня буде діяти до кінця 2019 року. Повномасштабна реформа вторинної ланки по наданню медичної допомоги розпочнеться в 2020 році. Фактично зараз розпочинається підготовчий період щодо запровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг в охороні здоров’я.

 

Мазур повідомила, що в лікарні проводяться заходи по зміцненню матеріально-технічної бази, придбанню медичного обладнання з використанням всіх джерел фінансування, проводяться ремонтні роботи тощо.

 

З метою запровадження в лікарні системи «Електронна охорона здоров’я» за рахунок коштів районного бюджету закуповуються комп’ютери. 

 

Інформатизація з використанням сучасних технологій на вторинному рівні значно спростить робочі процеси та підвищить ефективність в обслуговуванні пацієнтів. В результаті проведених робіт підвищеться якість, доступність, безпечність надання медичних послуг. 

 

Нагадала керівник і про виділення коштів на томограф під час останнього засідання сесії Каховської районної ради. 

 

Встановлення цього обладнання значно покращить ранню діагностику хвороб, а також надасть переваги і пріоритетність Каховській лікарні у визначені центру госпітального округу. 

 

Звісно, окрім позитиву, обговорили і нагальні проблеми медичного закладу. Передусім, це фінанси і кадри. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.