Новая Каховка
C

» » Указ Зеленського про розпуск Верховної Ради визнано конституційним

Указ Зеленського про розпуск Верховної Ради визнано конституційним

Указ Зеленського про розпуск Верховної Ради визнано конституційнимКонституційний суд визнав відповідним Основному закону указ про розпуск Верховної Ради. Про це РБК-Україна повідомило джерело у Конституційному суді України.

 

За таке рішення проголосувала більшість суддів КСУ.

 

"Указ було визнано відповідним Конституції. Наразі є 17 повноважних суддів. За це проголосувала більшість суддів на засіданні, тобто, за це проголосували більше 10 суддів", - повідомило джерело.

 

За інформацією джерела, рішення КСУ буде оприлюднено після того, як буде підписаний проект рішення про конституційність указу.

 

"Бюрократичні моменти потребують часу, тому рішення КСУ ще не оприлюдене. Не виключено, що рішення оприлюднять лише завтра. Адже проект потрібно підписати, а редактори мають вивірити текст рішення. Але мають поспішати", - сказав співрозмовник агентства.

 

Додамо, Конституційний суд України розпочав розгляд справи про конституційність указу Зеленського про розпуск Ради у вівторок, 11 червня 2019 року.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.