Нова Каховка
C

» » Новий голова Херсонщіни визначив п’ять пріоритетів розвитку області

Новий голова Херсонщіни визначив п’ять пріоритетів розвитку області

Новопризначений голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, звертаючись до мешканців Херсонщіни, визначив п’ять важливих пріоритетів розвитку області

 

Перший пріорітет – це розвиток промисловості, аграрно-промислового комплексу та альтернативної енергетики: «Нам потрібно відновити зрошення, щоб збільшити врожайність і площі поливу. Роботу над цим ми вже розпочали разом із Світовим банком. Відновлення зрошення оживить сільське господарство, зросте вартість землі, збільшаться бюджети, запрацює переробна галузь, у людей з’явиться робота»,– підкреслив Андрій Гордєєв.

Він також відзначив, що необхідно створення індустріальних парків для підвищення конкурентоспроможності регіону, його інвестиційної привабливості та розвитку виробничих потужностей.

 

Другим пріоритетом Андрій Гордєєв визначив безпеку: «Наше завдання – захистити людей. Безпека життя громадян має стати важливим пріоритетом нашої роботи», – наголосив він та додав, що розраховує на злагоджену роботу Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури.

 

Третій пріоритет на думку Андрія Гордєєва - це  розвиток туризму. Він заззначив, що потрібні нові правила, нові люди, нові напрямки для того, щоб залучити на Херсонщину більше туристів і набагато більше інвесторів, ніж зараз: «В цьому є не тільки комерційна, але й політична складова. Крим сьогодні дивиться на Україну через Херсонщину. Тому наша область має бути візитною карткою всієї нашої держави»

.

Новий очильник області наголосив, що для нас має стати пріоритетом розвиток культури та духовності – це четвертий пріоритет.

 

Останнім, п’ятим пріоритетом розвитку області голова облдержадміністрації визначив підтримку молоді та спорту.

«Сьогоднішня молодь – це майбутнє нашої країни. Ми закладаємо фундамент для здорового та успішного майбутнього наших дітей. Ми докладемо всіх зусиль, щоб майбутнє нашої Херсонщини було успішним, і на рідній херсонській землі люди були щасливими», – резюмував Андрій Гордєєв.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.