Нова Каховка
C

» » Київ увійшов до топ-15 світових міст, перевантажених автомобілями

Київ увійшов до топ-15 світових міст, перевантажених автомобілями

Київ увійшов до топ-15 світових міст, перевантажених автомобілями

Згідно зі статистикою аналітичної компанії TomTom, Київ у 2018 році увійшов до 15 найбільш перевантажених автомобілями міст світу. Дослідження проведене серед 403 міст у 56 країнах на шістьох континентах.

Київ увійшов до топ-15 світових міст, перевантажених автомобілями

Пояснюється, що відсотки позначають кількість додаткового часу подорожі, який водії витрачають протягом усього року. Дослідження починають зі встановлення базової тривалості подорожі на розвантажених дорогах, у їхніх різних сегментах в різний час. Після цього аналізують час у дорозі протягом усього року для кожного міста. Цю інформацію порівнюють з базовими даними, щоб обчислити додатковий час у дорозі. Зазначають, що обчислювали не за встановленими лімітами швидкості, а за фактичними даними. Їх накопичують анонімно у GPS-сервісах.

 

Так, у Києві перевантаженість становить 46%. Це означає, що водії витрачають на 46% більше часу, щоб їздити київськими дорогами. Найлегшим днем для руху на дорозі в 2018 році стало восьме квітня – тоді показник завантаженості на дорогах становив 6%. Відповідно, найважчим днем було перше березня з рівнем завантаженості у 107%.

 

Найскрутніший час для київських водіїв – періоди 8:00–9:00 зранку та 17:00–18:00 ввечері. Зранку максимальний час затримки в дорозі становив 26 хвилин, ввечері – 27. В цілому рівень завантаженості доріг у Києві підвищився на 2% в порівнянні з 2017 роком.

 

На момент написання новини сайт відображає 51-відсотковий рівень заторів на дорогах Києва.

Київ увійшов до топ-15 світових міст, перевантажених автомобілями

Найвільнішим від заторів містом, за даними TomTom, у 2018 році стало Гринсборо-Хай Поінт – з показником 9%. В цілому серед переліку найвільніших доріг більшість становлять міста США.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.