Нова Каховка
C

» » На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

Херсонщина — під прицілом представників всеукраїнських медіа. У регіоні стартував фестиваль туристичної журналістики. Щорічний форум відбувається вже вчотирнадцяте і увосьме – на Херсонщині. Цьогоріч у ньому беруть участь два десятки медійників, зокрема, власкори центральних телеканалів та журналісти популярних інтернет-порталів і туристичних журналів. За три дні їм покажуть туристичний потенціал Херсонщини. Програма прес-туру досить насичена – від презентації рестораторських новацій до відвідання природних перлин регіону як то біосферний заповідник «Асканія-Нова» з унікальною орнітологічною експедицією і дикий острів Джарилгач, до гастро-турів на сільгосппідприємства, де виготовляють делікатеси. Організатор фестивалю традиційний – департамент туризму та курортів Херсонської ОДА. Цьогоріч до заходу долучилася Херсонська міська рада.

На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

— Від фестивалю туристичної журналістики ми чекаємо потужної реклами Херсонщини, але не просто що їдьте до нас, а з окремими акцентами – нові туристичні маршрути, нові туристичні об’єкти. Розуміючи, що журналісти багато подорожують, ми очікуємо від них допомоги, пропозицій, це перевірка чи працюватиме той чи інший маршрут, наскільки буде цікавий туристам, — розповіла директор департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА Тетяна Волинець.

На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

Незмінний партнер фестивалю туристичної журналістики — Асоціація журналістів і блогерів «Туристичний прес-клуб України». Саме ця організація свого часу започаткувала форум, який зарекомендував себе як дієвий промоушн регіону з безліччю рекреаційних можливостей.

На Херсонщині стартував фестиваль туристичної журналістики

— Коли ми ризикнули вперше провести фестиваль на Херсонщині, дуже переживали за те, чи сподобається журналістам, тому що тут була значно гірша інфраструктура, а доріг взагалі не було. Але сподобалося ставлення місцевої влади, бажання щось показувати і змінювати. Це по-перше, по-друге, після четвертого-п’ятого фестивалю на Херсонщині журналісти говорили – ну все, на цьому фініш, все вже подивилися. Але кожного року нам показують щось нове, — розповів голова Асоціації журналістів і блогерів «Туристичний прес-клуб України» Володимир Царук.

 

Сьогодні учасники фестивалю побували в Херсоні та Олешках. Попереду – Голопристанський, Скадовський, Чаплинський, Каховський райони. Херсонщина – шлях до вражень!

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.