Новая Каховка
C

» » На українських трасах можуть з'явитися SOS-станції

На українських трасах можуть з'явитися SOS-станції

На українських трасах можуть з'явитися SOS-станції

На найбільших українських трасах можуть з'явитися станції екстреної зв'язку, так звані SOS-станції. Така рекомендаційна норма буде діяти з 1 вересня 2019 року в змінених Державних будівельних нормах (ДБН) з проектування доріг загального користування.

 

Про це 13 червня інформує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

"Як правило, вони встановлюються кожні 500 м – 2 км уздовж траси для виклику необхідної допомоги: поліції, швидкої або евакуатора в разі екстреної ситуації на дорозі. [Норма] стосується нового будівництва та реконструкції доріг I категорії – це траси міжнародного значення", – сказано в повідомленні.

На українських трасах можуть з'явитися SOS-станції

Заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе зазначив, що станції екстреного зв'язку є європейською практикою безпеки на трасах.

 

Вид і комплектація таких SOS-станцій, а також відстань, на якій вони будуть розташовуватися, і час прибуття на місце відповідних екстрених служб будуть визначатися індивідуально відповідно до проекту, додали в прес-службі.

 

Раніше новини "Сьогодні" повідомляли, що з 1 вересня 2019 року новые скоростные трассы будут строиться в Украине с зауженными левыми полосами.

 

У Мінрегіоні також анонсували, що в Україні дозволять паркінги на покрівлях громадських будівель і споруд. Йдеться про ті дахи, які вже пристосовані для господарського використання.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.