Нова Каховка
C

» » "Що передбачає відмова від мажоритарки?" – нардеп Іван Вінник висловив свою думку

"Що передбачає відмова від мажоритарки?" – нардеп Іван Вінник висловив свою думку

Останнім часом, під час зустрічей, я звертаю увагу наших виборців, що можливо вони більше не будуть мати змогу побачити народного депутата особисто, в зв’язку з тим, що у Верховній Раді розглядається реформаторський Закон про відкриті списки. Про це всі чули, але не всі розуміють що мається на увазі. 

   

А означити це буде, що Херсонська область може мати всього одного нардепа замість п’ятьох. Мало того, цього депутата вірогідно будуть призначати через партійний офіс. Не потрібно звертатися до експертів чи політологів, щоб зрозуміти, що не обраний, а призначений депутат буде знаходитись дуже далеко від своїх реальних виборців. Зрозуміло й те, що подібні ідеї не наближають владу до народу, а навпаки, віддаляють на захмарні відстані.

 

Я вважаю, що зміни в законодавстві повинні бути такими, щоб зробити обов’язковим для кожного народного депутата візити на свій округ та зустрічі з виборцями.  Не адміністративні зустрічі, на які «зганяють» бюджетників (найчастіше вчителів та медиків), а органічні зустрічі, просто у дворах, чи просто в селах, зі звичайними людьми, які не побояться та не посоромляться  сказати у вічі працівнику влади все, що вони думають. Це і є той механізм, який виведе Україну на новий рівень, це – реальна влада народу.

 

"Що передбачає відмова від мажоритарки?" – нардеп Іван Вінник висловив свою думку
"Що передбачає відмова від мажоритарки?" – нардеп Іван Вінник висловив свою думку


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.