Новая Каховка
C

» » Іван Вінник: Основний Закон є обов’язковим для всіх громадян України

Іван Вінник: Основний Закон є обов’язковим для всіх громадян України

"Днями Україна спостерігала за «акторськім шоу» під назвою «Чи є конституційним указ президента Зеленського», яке відбувалося в Конституційному Суді.

 

Приходили різні люди з команди Зе, багато чого казали, про те, що відсутність коаліції це є доведений факт, і, навіть, порівнювали це з Чернобильською катастрофою.

 

Але, Конституція для того й існує, щоб встановлювати рамки для всіх, встановлювати межі, за які нікому з громадян не можна виходити. Вочевидь, з виступів суддів КС, будь який правник може для себе підтвердити, що Указ містить неконституційні положення щодо визначення неіснування коаліції в Верховній Раді України. Тому, з високою вірогідністю буде скасований. 

 

Я вважаю, що вибори не відбудуться достроково 21 липня, а відбудуться вчасно – 27 жовтня. І це буде справжня перемога народу України, тому що основний Закон є обов’язковим для всіх громадян, незалежно від посади людини, яка його порушує." - висловив свою думку нардеп. 

 

Іван Вінник:  Основний Закон є обов’язковим для всіх громадян України


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.