Нова Каховка
C

» » Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток

Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток

Нова Каховка вперше приймала 260 гімнастокВсеукраїнський відкритий турнір з художньої гімнастики "Zirochka-2019" відбувся 8 червня в новокаховському споркомплексі "Будівельник".


Це вже третій турнір, який проводить школа художньої гімнастики "Зірочка" у Новій Каховці, і він став наймасовішим. До нас приїхали 17 команд з 16 міст України і Херсонської області.


Цього року організаторами було вирішено нагородити спортсменок за кожен вид програми. Отже, якщо гімнастика виступала з двома предметами, то отримувала дві нагороди (2 медалі, 2 диплома, подарунок та солодкий сюрприз).

Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток
Окремо хочеться відмітити роботу суддівської колегії, яка працювала з 8 години ранку до 22.00. Суддям прийшлося нелегко, бо треба було оцінювати дуже сильних спортсменок з Києва, Харкова, Одеси, Кривого Рогу, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя та Мелітополя.


О 14.00 на парад нагородження завітали постійні партнери турніру: народний депутат Іван Вінник та начальник відділу у справах сім'ї, молоді, спорту та фізичної культури Наталія Таран. Вони, як завжди, висловили слова підтримки спортивному заходу, єдиному у Новій Каховці.

Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток
Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток
Кожного року організатори піднімають рівень проведення турніру і нововведенням у 2019-му для новокаховчан було те, що місцевий провайдер надав можливість транслювати турнір в високій якості в інтернеті. Це дало змогу бачити гімнасток далеко за межами країни. І цим скористалися батьки і родичі спортсменок, які в цю мить були не в місті. До речі, тепер така можливість буде завжди, і будь-який спортивний захід, який проводитиметься в спортзалі "Будівельник", можна буде транслювати онлайн. Ця практика вже є давно в інших містах, а від тепер є і у нас.


Сюрпризом для гімнасток та гостей турніру були показові виступи команд з Харкова, Нової Каховка та Каховки.

Організатори дякують всім гімнасткам і їхнім батькам, тренерам та суддям, що приїхали до Нової Каховки. Цим самим ми відроджуємо та популяризуємо найкрасивіший вид спорту на Херсонщині.


Наступного разу буде ще більше сюрпризів і приємних миттєвостей, бо Нова Каховка - це спортивне місто спортивних людей.
Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток
Є надія, що Нова Каховка впорядкує та розвине свою спортивну інфраструктуру, адже таку кількість учасників приймати в наявних спортзалах вже проблематично. Сподіваємося, що змагання з художньої гімнастики "Zirochka" не переїде в інше місто.

P.S. Канікул у наших спортсменок ще немає, бо школа художньої гімнастики "Зірочка" на чолі з головним тренером Таїсією Мазур, вже готується до нових змагань під назвою "AzovCup", які відбудуться на Азовському морі 22 червня у смт Кирилівка Запорізької області.Олена Красовська, керівник ШХГ "Зірочка"

Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток
Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.