Новая Каховка
C

» » Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

У Херсонській області продовжують підготовку до проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Так, Херсонська обласна державна адміністрація розподілила кошти між районами та містами обласного значення, які підуть на виготовлення списків виборців та іменних запрошень. Відповідний документ був опублікований на сайті Херсонської ОДА.

 

У документі йдеться, що кошти були розподілені між 18 районами та 4 містами обласного значення. Загалом з обласного бюджету було виділено 136 тис. грн. Найбільше коштів на організацію виборів отримав Херсон – 42700 грн.

 

Нагадаємо, що новообраний Президент України Володимир Зеленський своїм указом розпустив Верховну Раду і призначив дату проведення позачергових парламентських виборів - 21 липня. За його словами, причиною такого рішення є низька довіра українців до депутатів і фактична відсутність коаліції у Верховній Раді.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.