Нова Каховка
C

» » Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

Херсонська ОДА розподілила кошти на проведення позачергових виборів

У Херсонській області продовжують підготовку до проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Так, Херсонська обласна державна адміністрація розподілила кошти між районами та містами обласного значення, які підуть на виготовлення списків виборців та іменних запрошень. Відповідний документ був опублікований на сайті Херсонської ОДА.

 

У документі йдеться, що кошти були розподілені між 18 районами та 4 містами обласного значення. Загалом з обласного бюджету було виділено 136 тис. грн. Найбільше коштів на організацію виборів отримав Херсон – 42700 грн.

 

Нагадаємо, що новообраний Президент України Володимир Зеленський своїм указом розпустив Верховну Раду і призначив дату проведення позачергових парламентських виборів - 21 липня. За його словами, причиною такого рішення є низька довіра українців до депутатів і фактична відсутність коаліції у Верховній Раді.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.