Нова Каховка
C

» » Поховальне бюро в Новій Каховці поширює неправдиву інформацію

Поховальне бюро в Новій Каховці поширює неправдиву інформацію

Поховальне бюро в Новій Каховці поширює неправдиву інформаціюНа сайті Новокаховського міського суду в середу, 12 червня, було опубліковано спростування неправдивої інформації, яку поширює одне з поховальних бюро міста.  

 

"Як нещодавно стало відомо Новокаховському міському суду, співробітники одного з поховальних бюро міста поширюють неправдиву інформацію про порядок розгляду судом клопотань про проведення судово-медичної експертизи, пропонуючи близьким померлих сплатити певну суму, нібито покликану «прискорити процедури».

 

Новокаховський міський суд наголошує на тому, що зазначена інформація не відповідає дійсності в повному обсязі.   

 

Слідчі судді розглядають питання призначення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті за клопотанням слідчого відділу поліції виключно в рамках відкритого кримінального провадження, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України. Будь-яких вимог щодо оплати коштів за розгляд судом справи за клопотаннями органів досудового слідства законодавство України не передбачає. Копія судового рішення за підсумками розгляду слідчим суддею такої справи вручається слідчому, який звернувся із клопотанням.

 

Частини третьої статті 244 Кримінального процесуального кодексу України встановлений п’ятиденний строк із дня надходження до суду для розгляду слідчим суддею клопотання про призначення експертизи. Разом з тим, слідчі судді Новокаховського міського суду розглядають такі справи невідкладно, і за період з 01.01.2019 року по 11.06.2019 року включно клопотання про призначення експертизи, у тому числі, судово-медичної, що надійшли на розгляд суду, були розглянуті в день надходження.

 

Вважаємо дії з поширення неправдивої інформації про порядок розгляду слідчими суддями Новокаховського міського суду клопотань органів досудового розслідування про призначення судово-медичної експертизи такими, що спрямовані на підрив авторитету правосуддя, а подібний спосіб заробляння грошей - цинічним використанням людського горя.

 

Шановні громадяни, наголошуємо: Новокаховський міський суд розглядає клопотання про призначення судово-медичної експертизи, подані слідчими в рамках відкритого кримінального провадження, безоплатно та максимально оперативно.

 

Закликаємо вас про всі випадки незаконного вимагання коштів повідомляти правоохоронні органи".


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.