Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці шукатимуть радіоактивні відходи

У Новій Каховці шукатимуть радіоактивні відходи

У Новій Каховці шукатимуть радіоактивні відходиУ Новій Каховці працює міська комісія, яка до 1 вересня проводитиме інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в організаціях, установах, медичних закладах. Комісію очолює заступник міського голови Віктор Замковий, до її складу увійшли спеціалісти з питань надзвичайних ситуацій, екології та санітарно-епідеміологічної служби.

 

– В нашому місті нема підприємств, які використовую радіоактивні матеріали. Але інвентаризаційна комісія працює кожного року, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації. І якщо надійде  інформація, від міських служб або населення, про те, що десь виявлені радіоактивні речовини, тоді прийматимемо рішення про їх утилізацію та дезактивацію місцевості, – розповів «ТВ» заступник голови комісії, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Бараніченко.

 

Нагадаємо, українські експерти ввжають, що на Херсонщині може з'явитися мароканська перелітна сарана.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.