Новая Каховка
C

» » Особливих дітей Нової Каховки відвідали ортопеди

Особливих дітей Нової Каховки відвідали ортопеди

Особливих дітей Нової Каховки відвідали ортопеди

Наприкінці травня Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відвідали фахівці з центру протезно-ортопедичної допомоги «Теллус».

 

Майже у 20 дітей знято заміри ніжок для виготовлення ортопедичного взуття, для шести з них зроблено гіпсові форми для ортезів та тутерів, трьом за показаннями визначено додаткові ортопедичні вироби і, відповідно, зібрано необхідні антропометричні дані для їхнього виготовлення.

 

Крім того, ортопед і фізіотерапевт індивідуально надали консультації батькам дітей з інвалідністю та відповіли на їхні запитання. Як розповіла директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Оксана Олексієнко, огляд спеціалістів тривав від самого ранку до 17-ї години, і ніхто не залишився без уваги.

 

Батьки вихованців цього центру дякують за організацію такого консультативного огляду адміністрації та лікарям-спеціалістам.

Особливих дітей Нової Каховки відвідали ортопеди

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.