Нова Каховка
C

» » Херсонські поліцейські охоронці купили автомобілі у дружини очільника «Укроборонпрому»

Херсонські поліцейські охоронці купили автомобілі у дружини очільника «Укроборонпрому»

У «Віснику державних закупівель» повідомляється , що Управління поліції охорони в Херсонській області 20 квітня за результатами тендеру дало згоду на пропозицію ТОВ «Центр Херсон» щодо постачання двох автомобілів загальною вартістю 0,61 млн. грн.

 

Тендерною угодою передбачено, що протягом 2016 року за заявкою замовника ТОВ «Центр Херсон» повинен поставити два нових легкових автомобіля марки  RenaultLogan, 2015 року випуску, об’єм двигуна – 1149 куб см, паливо – бензин, 5-ступінчата механічна коробка передач, білого кольору з гарантією три роки або 100 тис км. пробігу. Вартість одного авто у продавця ТОВ «Центр Херсон» становить 302 тис. грн.

 

Ця ціна майже відповідає цінам зазначеним в оголошеннях автосалонів, де Logan з таким ж характеристиками пропонується за 299 тис грн. Але це вартість авто 2016 року випуску, автомобілі 2015 року випуску без пробігу коштують дешевше. У відкритих джерелах є оголошення автосалонів про продаж таких авто за 264-274 тис грн.

 

ТОВ «Центр Херсон» почав свою роботу з отримання державних замовлень з 2015 року і вже уклало дві угоди на постачання автомобілів марки Renault на суму 1,47 млн. грн. До речі, в вересні минулого року фірма продала Управлінню поліції охорони в Херсонській області два автомобілі RenaultLogan за ціною 297 тис грн.

 

Кінцевими власниками ТОВ «Центр Херсон» є Володимир Білий, Ануар Бєйсєбаєв та Людмила Романова. Людмила Романова є дружиною Романа Анатолійовича Романова – очільника держконцерну «Укроборонпром». До призначення у липні 2014 року Романов  очолював  виборчу компанію Порошенка в президентських перегонах по Херсонщині. Він також відомий як торговець автомобілями «Хюндай», які в Україні збирає корпорація «Богдан» Олега Гладковського (Свинарчука), співвласником якої був Порошенко.


Володимир Білий є заступником голови херсонської обласної організації партії «БПП «Солідарність», висувався від неї у мери м. Нова Каховка. Працює заступником директора ПАТ «Завод крупних електричних машин». У 2014 роцы запамятався херсонцям як учасник Антимайдану.

 

Бєйсєбаєв колись був головою правління та акціонером казахстанського АТ «Фінансова корпорація «Сеймар-Альянс». За даними ЗМІ, він є довіреною особою в бізнесі Романа Романова.

 

Конкурентом ТОВ «Центр Херсон» на торгах було ТОВ «Авто Груп +», чия пропозиція була дорожчою на 0,3%. Цю фірму в Одесі зареєстрували місцеві мешканці, Лариса Солом’як та Ганна Бєлая, директором є В’ячеслав Маркушин.

 

За даними «Віснику державних закупівель» «Авто Груп+» з 2014 року отримала замовлень на постачання автомобілів на суму на 1,91 млн. грн.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.