Новая Каховка
C

» » У Бериславі відремонтують музичну школу, бібліотеку та районний будинок культури

У Бериславі відремонтують музичну школу, бібліотеку та районний будинок культури

У Бериславі відремонтують музичну школу, бібліотеку та районний будинок культури

Депутати Бериславської районної ради на черговій сесії планують розглянути питання внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік. Головна мета прийняття даного рішення – забезпечення функціонування районних закладів культури та мистецтва. Відповідний проект рішення був опублікований на офіційному сайті Бериславської райради.

 

У документі йдеться, що згідно із даною програмою, у Бериславі планують реконструювати районний будинок культури імені Т. Г. Шевченка, відремонтувати ганок та дах місцевої дитячої музичної школи. Також в планах проведення ремонту даху в центральній районній бібліотеці.

 

Загалом на проведення даних ремонтних робіт планують витратити понад 2,1 млн грн. Також відомо, що для проведення капремонту будинку культури планують залучити близько 1,4 млн грн коштів державного бюджету.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.