Новая Каховка
C

» » В Україні на травневі свята стартує ЗНО-2016

В Україні на травневі свята стартує ЗНО-2016

Міністерство освіти та науки України нагадує, що з 5 травня розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Стартуватиме тестування з української мови та літератури

 

На інформаційних сторінках учасників уже розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

Допуск учасників до пунктов тестування відбуватиметься за наявності  сертификата зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО недопускається.

При собі також рекомендують мати дві-три ручки з чорнилом  чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачено процедурою тестування.

 

 Графік проведення ЗНО-2016

 

Основна сесія

 

5 травня – українська мова та література

11 травня – математика

13 травня – історія України

3 червня – російська мова

6 червня – іспанська мова

7 червня – англійська мова

8 червня – німецька мова

9 червня – французька мова

10 червня – біологія

13 червня – фізика

15 червня – географія

17 червня – хімія

 

Додаткова сесія

 

14 червня – українська мова та література

16 червня – математика

21 червня – історія України

22 червня – російська мова

23 червня – англійська мова та іспанська мова

24 червня – німецька мова та французька мова

29 червня – біологія

30 червня – фізика

1 липня – географія

4 липня - хімія

 

источник


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.