Нова Каховка
C

» » В Україні на травневі свята стартує ЗНО-2016

В Україні на травневі свята стартує ЗНО-2016

Міністерство освіти та науки України нагадує, що з 5 травня розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Стартуватиме тестування з української мови та літератури

 

На інформаційних сторінках учасників уже розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

Допуск учасників до пунктов тестування відбуватиметься за наявності  сертификата зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО недопускається.

При собі також рекомендують мати дві-три ручки з чорнилом  чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачено процедурою тестування.

 

 Графік проведення ЗНО-2016

 

Основна сесія

 

5 травня – українська мова та література

11 травня – математика

13 травня – історія України

3 червня – російська мова

6 червня – іспанська мова

7 червня – англійська мова

8 червня – німецька мова

9 червня – французька мова

10 червня – біологія

13 червня – фізика

15 червня – географія

17 червня – хімія

 

Додаткова сесія

 

14 червня – українська мова та література

16 червня – математика

21 червня – історія України

22 червня – російська мова

23 червня – англійська мова та іспанська мова

24 червня – німецька мова та французька мова

29 червня – біологія

30 червня – фізика

1 липня – географія

4 липня - хімія

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.