Нова Каховка
C

» » Иван Винник за честные выборы, без использования "черных" технологий

Иван Винник за честные выборы, без использования "черных" технологий

Мы все наблюдали, насколько грязной была прошедшая президентская кампания. «Журналисты» не брезговали придумывать абсолютно голословный и абсурдный компромат на кандидатов, по принципу - кто-то да поверит или хоть засомневается. Теперь эти умельцы переключились на кандидатов в парламент.

 

Недавно, вначале в Новой Каховке, а затем и в райцентрах 184 округа,  появились "чернушные" листовки, обвиняющие "во всех смертных грехах" народного депутата Ивана Винника и его команду.

 

В предвыборном штабе Ивана Винника на появление этой чернухи отреагировали так: «Иван много сделал для округа и у него очень хорошие шансы пройти в парламент на предстоящих выборах. Поэтому его и пытаются очернить, причем, при помощи откровенной лжи. Кому-то очень не нравится то, что мы делаем, а значит, мы все делаем правильно. Мы - за честные выборы, без использования "черных" технологий. А деятельность людей, распространяющих неправдивую информацию о кандидате незаконна".

 

Сам Иван Винник так прокоментировал появление этих чернушных листовок:

 

"У Новій Каховці мешканці відмітили брудні матеріали про мене особисто та про осіб, з якими я знайомий – так звана «чорнуха». Написано про вкрадені мільярди. Це, безумовно, абсолютно брехлива та фейкова інформація. Для чого це робиться?


Це демонструє слабкість моїх конкурентів по округу. Замість того, щоб конкурувати програмами, спілкуватись особисто з людьми, доводити свої ідеї пропозиції по вирішенню складних питань у державі, нічого кращого мої конкуренти не вигадали, ніж друкувати брудні матеріали. Я не вірю в чорнуху, не вірю в фейки, не вірю в брудні матеріали як елемент, який допомагає перемагати на округах.


Не можна голосувати «проти». Треба голосувати «за». Саме тоді у нас буде майбутнє."


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.