Новая Каховка
C

» » Українці в квітні скоротили борги за комуналку

Українці в квітні скоротили борги за комуналку

Українці в квітні скоротили борги за комуналку

Станом на кінець квітня заборгованість населення України по оплаті житлово-комунальних послуг (ЖКП) знизилася на 8% у порівнянні з березнем – до 63,5 мільярда гривень.

 

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

 

Згідно з повідомленням, станом на кінець квітня 2019 заборгованість населення з оплати за природний газ становила 29,5 мільярда гривень, за централізоване опалення та гарячу воду – 19,3 мільярда гривень, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 4,6 мільярда гривень, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 3,6 мільярда гривень, за вивезення твердих побутових відходів – 0,7 мільярда гривень, за постачання електроенергії – 5,8 мільярда гривень.

 

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год), на одного власника особового рахунку у квітні 2019 року становили 1191,90 гривні.

 

У квітні 2019 року населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 14,6 мільярда гривень, за постачання електроенергії – 3,3 мільярда гривень.

 

"У січні-квітні 2019 року з населенням було укладено 18,7 тисячі договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 129,7 мільйона гривень. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів, склала 75,4 мільйона гривень", - додали у Держстаті.

 

Як повідомлялось, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг жителям України в січні-квітні 2019 року були призначені на суму 730,7 мільйона гривень, що на 37,5% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.