Новая Каховка
C

» » Енергетичною столицею Херсонщини стане степовий район

Енергетичною столицею Херсонщини стане степовий район

Енергетичною столицею Херсонщини стане степовий район

На роль енергетичної столиці Херсонщини незабаром зможе претендувати Нижньосірогозький район Херсонщини. Тут під чотири великих сонячних електростанції у райцентрі, біля залізничної станції Сірогози, а також села Першопокровка виділили в оренду, загалом, близько чотирьохсот гектарів землі, яку не обробляли місцеві аграрії.

 

Голова Нижньосірогозької райдержадміністрації Павло Павлов каже, що в перспективі сумарна потужність СЕС у районі сягне двадцяти мегават. А це більше, ніж нинішня сумарна потужність усіх вітрових та сонячних електростанцій краю, і навіть Каховської ГЕС!

 

Втім, коли нові електростанції запрацюють, сказати важко. Адже придбати та встановити сонячні панелі можна швидко, а от збирання пакету документів та перемовини з енергетиками задля можливості постачати вироблені кіловати до національної енергосистеми можуть забрати місяці. Що, власне, зараз і відбувається.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.