Нова Каховка
C

» » Побиття учня вчителем у Дніпрянах виявилося фантазією підлітка

Побиття учня вчителем у Дніпрянах виявилося фантазією підлітка

Побиття учня вчителем у Дніпрянах виявилося фантазією підлітка

Чимало галасу в масштабах України наробила заява матері учня школи в селищі Дніпряни під Новою Каховкою. У зверненні на «гарячу лінію» Головного територіального управління юстиції жінка розповіла: за те, що її син-шестикласник облив водою з пляшки свого ровесника, викладач фізкультури вдарив того в живіт, вилаяв та ще й погрожував головою в унітаз запхати. За звинуваченнями матері хлопця поліція розпочала кримінальне провадження. Їх також узялися перевіряти і дирекція школи, і відділ освіти міста Нова Каховка. І ось – перші висновки освітянського керівництва.

 

— Одразу можу зазначити, що версія матері хлопця, м’яко кажучи, дуже відрізняється від того, що учасники перевірки почули від інших дітей та вчителів. Якщо коротко: вчитель справді підвищив у тій неоднозначній ситуації голос на дитину. Але фізичного насилля у жодній формі не було. Факт булінгу також не підтвердився. Далі дії викладача фізкультури оцінюватиме керівництво самого навчального закладу, — підсумувала начальник відділу освіти Нової Каховки Лілія Микитенко.

 

— Ми взяли пояснювальні записки у всіх дітей, котрі були присутніми тоді. Діти підтвердили, що вчитель підвищував голос на учня, але жодного побиття не сталося. Якби дійсно така ситуація виникла, відреагували б значно жорсткіше. Мати школяра приходила до мене на розмову – вона налаштована рішуче, й досі обстоює думку, що викладач фізкультури в школі працювати не повинен. Однак до таких поспішних дій ми не готові, і не вважаємо їх обґрунтованими – адже педагога у нас поважають і як сімейну людину, і як досвідченого фахівця. Тому чекаємо рішення поліції та суду, і лише після того будемо визначатися, — продовжує директор Дніпрянської ЗОШ Раїса Фединюк.

 

Зазвичай, у випадку гострого й тривалого конфлікту між учнем та його однолітками або педагогами, батьки намагаються перевести сина чи доньку до іншого навчального закладу. В даному випадку шестикласник продовжує ходити на заняття саме до школи в Дніпрянах. Хоча його родина мешкає у селі Корсунка, і з тим же успіхом могла відправити сина до якоїсь школи у Новій Каховці, або ж у міському мікрорайоні Центральна Основа. Схоже, хлопець у своїй версії подій «згустив фарби» із властивою підліткам категоричністю, не розуміючи, до чого таке перебільшення призведе. А тепер відійшов у бік, і надав дорослим можливість «розгрібати» наслідки.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.