Нова Каховка
C

» » Послуги з оформлення біометричного паспорту різко зросли

Послуги з оформлення біометричного паспорту різко зросли

Посередники, які заробляють на оформленні біометричних закордонних паспортів, різко підняли ціни після того, як посадовці від ЄС висловили наміри скасувати візи для українців

 — Ціни ми підняли тому, що став більший попит і зросло держмито, — обґрунтували тарифи в декількох конторах-посередниках.

Так, оформлення біометричного закордонного паспорту  на протязі 3 - 4 робочих днів  буде коштувати 2700 грн., а раніше така послуга коштувала 2000 грн. Така ж послуга терміном в 5 – 7  днів становить1750 грн., раніше можна було знайти за 1500 грн., пише  видання «Вести».

У Державному підприємстві «Документ», оформити документи допоможуть службовці, діє електронна черга, а про готовність повідомляють по СМС, вартість оформлення біометричного паспорту в семиденний термін коштуватиме 1168 грн., в двадцятиденний — 911 грн.

У міграційній службі повідомили, що вартість мита на оформлення закордонного паспорту не зросла, а за законом прискорена процедура оформлення паспорта займає до семи днів, а не три-чотири, як обіцяють контори-посередники у своїх оголошеннях.

— Строк залежить від того, наскільки швидко ми можемо провести перевірки. Ланцюжок досить довгий — з територіального підрозділу документи йдуть у центральний апарат, потім — у поліграфкомбінат «Україна», звідти готовий паспорт передають на місце. Щоб прискорити процедуру, довелося б підкуповувати величезну кількість людей, а нас постійно перевіряють. Тож посередники беруть величезні суми просто в надії, що документи прийдуть не строго за сім днів, а трохи швидше. Для оформлення закордонного паспорта потрібно звертатися виключно в міграційну службу. Ніякі пропозиції «консультаційних центрів не потрібні. Ми впроваджуємо електронну чергу, у Києві вона вже працює, тож ніяких проблем немає, — сказав речник Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

Громадяни, які нещодавно оформляли паспорти у міграційні службі міста Києва, підтверджують, що електронна черга дійсно швидка.

— Мене поставили в електронну чергу. За кілька хвилин номер висвітився на моніторі. Всі 15 віконець працюють, черг немає. Поки працівниця брала оплату, я сфотографувався і зробив відбитки. Все зайняло 15 хвилин. Паспорт замовляв за сім днів, зробили навіть на день раніше, — розповів киянин Євген Бистренко.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.