Новая Каховка
C

» » Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Компанія Google на порталі «Подорожі» об'єднала свої тревел-проекти: додаток Google Trips, сервіс пошуку квитків і готелів, рекомендації для мандрівників.

 

Маршрути зібрані по локаціях і таргетуються індивідуально. Наприклад, українські користувачі можуть побачити плани подорожей в Дніпро, Одесу, Львів та інші міста. При кліку на місце, Google показує інформаційне зведення про місто, список цікавих місць, рекомендовані маршрути на день/тиждень, а також вартість готелів і завантаженість локації.

 

Крім того, є секція з призначеним для користувача контентом: туди потрапляють найпопулярніші відео про подорожі в місто. Наостанок - інші рекомендації. Наприклад, сервіс вибирає кілька міст для тривалої подорожі (наприклад, «Київ, Львів та Одеса - 7 днів»).

 

У вкладці збоку можна вибрати квитки на літак і забронювати готелі.

 

Вибравши подорож через сайт «Подорожі», стежити за прогресом можна в мобільному додатку Google Trips. Також в Google повідомили, що незабаром інтегрують нові функції і в Google Maps.

 

Нагадаємо, провідна американська газета «The Washington Post» рекомендувала місто Львів як обов’язкову локацію для відвідин в Україні.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.