Нова Каховка
C

» » Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Google створив сайт для подорожей, де є маршрути Україною

Компанія Google на порталі «Подорожі» об'єднала свої тревел-проекти: додаток Google Trips, сервіс пошуку квитків і готелів, рекомендації для мандрівників.

 

Маршрути зібрані по локаціях і таргетуються індивідуально. Наприклад, українські користувачі можуть побачити плани подорожей в Дніпро, Одесу, Львів та інші міста. При кліку на місце, Google показує інформаційне зведення про місто, список цікавих місць, рекомендовані маршрути на день/тиждень, а також вартість готелів і завантаженість локації.

 

Крім того, є секція з призначеним для користувача контентом: туди потрапляють найпопулярніші відео про подорожі в місто. Наостанок - інші рекомендації. Наприклад, сервіс вибирає кілька міст для тривалої подорожі (наприклад, «Київ, Львів та Одеса - 7 днів»).

 

У вкладці збоку можна вибрати квитки на літак і забронювати готелі.

 

Вибравши подорож через сайт «Подорожі», стежити за прогресом можна в мобільному додатку Google Trips. Також в Google повідомили, що незабаром інтегрують нові функції і в Google Maps.

 

Нагадаємо, провідна американська газета «The Washington Post» рекомендувала місто Львів як обов’язкову локацію для відвідин в Україні.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.